Czy zaproponujesz tą możliwość swoim przyjaciołom?

gru 10. 2013

"Konsultant/konsultantka do spraw sprzedaży" pracy

Pełny etat

UWAGA: Ta oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!

Komu się podobało... Tobie się podoba?

Zakres obowiązków: j.w.; Wymagane doświadczenie zawodowe: 0.00 - Specjalista do spraw sprzedaży; Inne wymagania: Praca w Warszawie na Targówku, 3 miesięczny okres próbny z wynagrodzeniem 2500 zł netto. Wymagania: wykształcenie średnie, doświadczenie zawodowe: 1 rok doświadczenia w sprzedaży, handlu, komunikatywność, empatia, mile widziana komunikatywna znajomość języ; Typ wykształcenia: inne.
Streszczenie
Stanowisko: Konsultant/konsultantka do spraw sprzedaży
Opis:
Data rozpoczęcia pracy: 16/12/2013
Lokalizacja
Państwo: Polska Region : Mazowieckie
Wynagrodzenie / Umowa
Minimalne wynagrodzenie: 2,500.00
Waluta wynagrodzenia: PLN
Podatek od wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: miesięczny
Liczba godzin w tygodniu: 40
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Dodatki
Zapewnienie zakwaterowania: Nie
Zapewnienie wyżywienia: Nie Koszty podróży: Nie
Wymagania
Wymagane wykształcenie: Edukacja obowiązkowa / wprowadzenie do zawodu
Wymagane kwalifikacje zawodowe: Nie
Wymagane doświadczenie: Niewymagane
Pracodawca
Nazwa: NUGA CARE Sp. z o.o.
Informacje: Alwardany Joanna
Adres: Warszawa , 03343 Warszawa
Nr telefonu: 792302502
Zgłoszenia
Zgłoszenia: List
Termin składania podań: 10/06/2014
Inne informacje
Liczba stanowisk: 6 Data publikacji: 10/12/2013
Data ostatniej modyfikacji: 10/12/2013 Kod ISCO: 3415
Kod Nace: 47.74 Identyfikacja oferty pracy: 1597572
Krajowy nr ref.: 14650@StPr/13/8853

Kategorie ofert: Pozostali specjaliści. Typy ofert: Pełny etat.

Pomóż swoim przyjaciołom!

❤ Jeśli oferta Cię nie interesuje, PODZIELISZ się nią? Być może właśnie ktoś z Twoich znajomych szuka takiej pracy! Dziękujemy! ❤

UDOSTĘPNIENIE NA FACEBOOK-u! Kliknij tutaj!

Podobnie:

Komentarze