Czy zaproponujesz tą możliwość swoim przyjaciołom?

sty 15. 2014

"operator maszyn zbrojarskich/zbrojarz" pracy

Pełny etat

UWAGA: Ta oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!

Komu się podobało... Tobie się podoba?

Zakres obowiązków: maszynowe gięcie strzemion, cięcie prętów, montaż prefabrykatów zbrojarskich wg rysunku technicznego, obsługa maszyn zbrojarskich: giętarka, prościarko-giętarka, nożyce samojezdne; Wymagane doświadczenie zawodowe: 0.00 - Zbrojarz; ; Wymagane umiejętności: znajomość rysunku technicznego; doświadczenie na stanowisku - wymagane; Inne wymagania: uprawnienia do obsługi maszyn zbrojarskich: giętarki, prościarko-giętarki, nożyc samojezdnych; Typ wykształcenia: budowlane.
Streszczenie
Stanowisko: operator maszyn zbrojarskich/zbrojarz
Opis:
Data rozpoczęcia pracy: 14/01/2014
Lokalizacja
Państwo: Polska Region : Wielkopolskie
Wynagrodzenie / Umowa
Minimalne wynagrodzenie: 1,680.00
Waluta wynagrodzenia: PLN
Podatek od wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: miesięczny
Liczba godzin w tygodniu: 40
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Dodatki
Zapewnienie zakwaterowania: Nie
Zapewnienie wyżywienia: Nie Koszty podróży: Nie
Wymagania
Wymagane wykształcenie: Wykształcenie średnie techniczne
Wymagane kwalifikacje zawodowe: Tak
Wymagane doświadczenie: Niewymagane
Pracodawca
Nazwa: PEKABEX PREF Sp. z o.o.
Informacje: Bereżecka Magdalena
Adres: SZARYCH SZEREGÓW 27, 60462 Poznań
Nr telefonu: 61 8210 586
Email: rekrutacja@pekabex.pl
Zgłoszenia
Zgłoszenia: List
Termin składania podań: 13/02/2014
Inne informacje
Liczba stanowisk: 1 Data publikacji: 15/01/2014
Data ostatniej modyfikacji: 15/01/2014 Kod ISCO: 7123
Kod Nace: 23.63 Identyfikacja oferty pracy: 1621140
Krajowy nr ref.: 30640@StPr/14/0114

Kategorie ofert: Robotnicy budowlani, górnicy i robotnicy kopalnictwa. Typy ofert: Pełny etat.

Pomóż swoim przyjaciołom!

❤ Jeśli oferta Cię nie interesuje, PODZIELISZ się nią? Być może właśnie ktoś z Twoich znajomych szuka takiej pracy! Dziękujemy! ❤

UDOSTĘPNIENIE NA FACEBOOK-u! Kliknij tutaj!

Podobnie:

Komentarze