Czy zaproponujesz tą możliwość swoim przyjaciołom?

lut 6. 2014

"OPIEKUNKA OSOBY STARSZEJ" pracy

Pełny etat

UWAGA: Ta oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!

Komu się podobało... Tobie się podoba?

Zakres obowiązków: DOŚWIADCZENIE W OPIECE NAD OSOBAMI STARSZYMI I CHORYMI, umiejętności kulinarne, opieka nad osobą starszą, umiejetnośc opieki nad osobami z chorobą alzheimera iinnymi chorobami otepienia z elementami podstaw neuropsychologii, prawo jazdy kat. B, znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym, kontakt osobisty, mailowy lub telefiniczny; Wymagane doświadczenie zawodowe: 0.00 - Opiekun osoby starszej*; ; Wymagane umiejętności: umiejętności kulinarne; opieka nad osobą starszą; umiejetnośc opieki nad osobami z chorobą alzheimera iinnymi chorobami otepienia z elementami podstaw neuropsychologii; prawo jazdy kat. B; Inne wymagania: [Dośw. zawodowe] : DOŚWIADCZENIE W OPIECE NAD OSOBAMI STARSZYMI I CHORYMI; Typ wykształcenia: brak.
Streszczenie
Stanowisko: OPIEKUNKA OSOBY STARSZEJ
Opis:
Wymagane języki: niemiecki (fluent);
Data rozpoczęcia pracy: 17/02/2014
Lokalizacja
Państwo: Polska Region : Lubelskie
Wynagrodzenie / Umowa
Minimalne wynagrodzenie: 3,500.00
Waluta wynagrodzenia: PLN
Podatek od wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: miesięczny
Liczba godzin w tygodniu: 40
Rodzaj umowy: PRACA STAŁA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Dodatki
Zapewnienie zakwaterowania: Nie
Zapewnienie wyżywienia: Nie Koszty podróży: Nie
Wymagania
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Wymagane kwalifikacje zawodowe: Tak
Wymagane doświadczenie: Niewymagane
Pracodawca
Nazwa: LEO EUROPE SP. Z O.O. SP.K
Informacje: WINNIK BARBARA
Adres: Rynek Solny 1/3, 22400 Zamość
Nr telefonu: 533 320 522
Email: ZAMOSC@PRACUJZAGRANICA.EU
Zgłoszenia
Zgłoszenia: List
Termin składania podań: 31/05/2014
Inne informacje
Liczba stanowisk: 20 Data publikacji: 06/02/2014
Data ostatniej modyfikacji: 06/02/2014 Kod ISCO: 5133
Kod Nace: 88.10 Identyfikacja oferty pracy: 1642450
Krajowy nr ref.: 06640@StPr/14/0178

Kategorie ofert: Pracownicy pozostałych specjalności. Typy ofert: Pełny etat.

Pomóż swoim przyjaciołom!

❤ Jeśli oferta Cię nie interesuje, PODZIELISZ się nią? Być może właśnie ktoś z Twoich znajomych szuka takiej pracy! Dziękujemy! ❤

UDOSTĘPNIENIE NA FACEBOOK-u! Kliknij tutaj!

Podobnie:

Komentarze