Czy zaproponujesz tą możliwość swoim przyjaciołom?

lip 30. 2013

"Pielęgniarka / Opiekunka" pracy

Pełny etat

UWAGA: Ta oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!

Komu się podobało... Tobie się podoba?

Zakres obowiązków: - Kompleksowa opieka nad osobą starszą, dotrzymywanie towarzystwa, przygotowywanie posiłków, utrzymywanie porządku, czynności pielęgnacyjne, toaleta, czuwanie nad bezpieczeństwem podopiecznego. Praca na terenie Niemiec (Monachium). - Oferujemy: legalne i pewne zatrudnienie (opłacamy składki do ZUS), atrakcyjne wynagrodzenie (1200 euro netto), dodatkowe ubezpieczenie podróżne, organizujemy i opłacamy dojazd do klienta, profesjonalne wsparcie w nauce języka niemieckiego, pracodawca zapewnia zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy. - Wynagrodzenie: około 6600 zł/brutto - do uzgodnienia w zlależności od posiadanych kwalifikacji. Praca na umowę zlcenie.

- Praca: 8:00-22:00 z przerwami - do ugodnienia + dni wolne od pracy. Wymagane wykształcenie pielęgniarkie (studium lub liceum lub studia wyższe). Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie. Wymagane doświadczenie w zawodzie pielęgniarki. Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (8:00-16:00) lub e-mail: rekrutacja@tigerjob.pl; Wymagane doświadczenie zawodowe: 0.00 - Pielęgniarka; ; Wymagane umiejętności: Prawo jazdy kat.

B; Inne wymagania: Wymagane wykształcenie pielęgniarkie (studium lub liceum lub studia wyższe). Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie. Wymagane doświadczenie w zawodzie pielęgniarki.; Typ wykształcenia: inne.
Streszczenie
Stanowisko: Pielęgniarka / Opiekunka
Opis:
Data rozpoczęcia pracy: 29/07/2013
Lokalizacja
Państwo: Polska Region : Slaskie
Wynagrodzenie / Umowa
Minimalne wynagrodzenie: 6,600.00
Waluta wynagrodzenia: PLN
Podatek od wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: miesięczny
Liczba godzin w tygodniu: 40
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Dodatki
Zapewnienie zakwaterowania: Tak
Zapewnienie wyżywienia: Tak Koszty podróży: Nie
Wymagania
Wymagane wykształcenie: Wykształcenie średnie techniczne
Wymagane kwalifikacje zawodowe: Tak
Wymagane doświadczenie: Niewymagane
Pracodawca
Nazwa: TIGER JOB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Informacje: Mstowska Patrycja
Adres: Tarnowskie Góry , 42600 Tarnowskie Góry
Nr telefonu: 32-768-27-12
Email: opiekunki@tigerjob.pl
Zgłoszenia
Zgłoszenia: List
Termin składania podań: 29/08/2013
Inne informacje
Liczba stanowisk: 2 Data publikacji: 30/07/2013
Data ostatniej modyfikacji: 30/07/2013 Kod ISCO: 2230
Kod Nace: 78.10 Identyfikacja oferty pracy: 1469012
Krajowy nr ref.: 24690@StPr/13/2240

Kategorie ofert: Specjaliści nauk przyrodniczych i ochrony zdrowia. Typy ofert: Pełny etat.

Pomóż swoim przyjaciołom!

❤ Jeśli oferta Cię nie interesuje, PODZIELISZ się nią? Być może właśnie ktoś z Twoich znajomych szuka takiej pracy! Dziękujemy! ❤

UDOSTĘPNIENIE NA FACEBOOK-u! Kliknij tutaj!

Podobnie:

Komentarze