Czy zaproponujesz tą możliwość swoim przyjaciołom?

lip 10. 2013

"Pracownik galerii / muzeum" pracy

Pełny etat

UWAGA: Ta oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!

Komu się podobało... Tobie się podoba?

> Zakres obowiązków: praca fizyczna przy montazu wystaw, dźwiganie. praca na wys. do 3 m, uprawnienia do 1 kV umiejetność obsługi elektronarządzi; Wymagane doświadczenie zawodowe: 0.00 – Pracownik galerii / muzeum; Data rozpoczęcia pracy: 06/09/2013 Lokalizacja Państwo: Polska Region : Dolnoslaskie Wynagrodzenie / Umowa Minimalne wynagrodzenie: 9.00 Waluta wynagrodzenia: PLN Podatek od wynagrodzenia: brutto System wynagradzania: godzinowy Liczba godzin w tygodniu: 40 Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN Dodatki Zapewnienie zakwaterowania: Nie Zapewnienie wyżywienia: Nie Koszty podróży: Nie Wymagania Wymagane wykształcenie: Nie określono Wymagane kwalifikacje zawodowe: Nie Wymagane doświadczenie: Niewymagane Pracodawca Nazwa: Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie Informacje: Żmuda Małgorzata Adres: Brama Brzostowska 1, 67200 Głogów Nr telefonu: 76 835 30 38 Zgłoszenia Zgłoszenia: List Termin składania podań: 31/08/2013 Inne informacje Liczba stanowisk: 5 Data publikacji: 04/07/2013 Data ostatniej modyfikacji:.
Streszczenie
Stanowisko: Pracownik galerii / muzeum
Opis:
Zakres obowiązków: praca fizyczna przy montazu wystaw, dźwiganie. praca na wys. do 3 m, uprawnienia do 1 kV umiejetność obsługi elektronarządzi; Wymagane doświadczenie zawodowe: 0.00 – Pracownik galerii / muzeum;
Data rozpoczęcia pracy: 06/09/2013
Lokalizacja
Państwo: Polska Region : Dolnoslaskie
Wynagrodzenie / Umowa
Minimalne wynagrodzenie: 9.00
Waluta wynagrodzenia: PLN
Podatek od wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: godzinowy
Liczba godzin w tygodniu: 40
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Dodatki
Zapewnienie zakwaterowania:

Nie

Zapewnienie wyżywienia:

Nie

Koszty podróży:

Nie

Wymagania
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Wymagane kwalifikacje zawodowe:

Nie

Wymagane doświadczenie: Niewymagane
Pracodawca
Nazwa: Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie
Informacje: Żmuda Małgorzata
Adres: Brama Brzostowska 1, 67200 Głogów
Nr telefonu: 76 835 30 38
Zgłoszenia
Zgłoszenia: List
Termin składania podań: 31/08/2013
Inne informacje
Liczba stanowisk: 5 Data publikacji: 04/07/2013
Data ostatniej modyfikacji: 04/07/2013 Kod ISCO: 4141
Kod Nace: 91.02 Identyfikacja oferty pracy: 1450322
Krajowy nr ref.: 02030@StPr/13/0977

Kategorie ofert: Oferty Pracy. Typy ofert: Pełny etat.

Pomóż swoim przyjaciołom!

❤ Jeśli oferta Cię nie interesuje, PODZIELISZ się nią? Być może właśnie ktoś z Twoich znajomych szuka takiej pracy! Dziękujemy! ❤

UDOSTĘPNIENIE NA FACEBOOK-u! Kliknij tutaj!

Podobnie:

Komentarze