Czy zaproponujesz tą możliwość swoim przyjaciołom?

sty 17. 2014

"SPRZĄTAJĄCA" pracy

Pełny etat

UWAGA: Ta oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!

Komu się podobało... Tobie się podoba?

Zakres obowiązków: Oferta pracy dostępna dla osób niepełnosprawnych / Job vacancy available for disabled. SPRZĄTANIE OBIEKTU BIUROWEGO, ODKURZANIE, WYCIERANIE KURZY, MYCIE OKIEN, ZAMIATANIE, MYCIE PODŁÓG; WYMAGANA UMIEJĘTNOŚC PRACY W ZESPOLE, DOBRA ORGANIZACJA PRACY; NA SPOTKANIE UMAWIAC SIĘ Z PRACODAWCA TELEFONICZNIE 510012543; Wymagane doświadczenie zawodowe: 0.00 - Sprzątaczka biurowa; ; Wymagane umiejętności: PRACA W ZESPOLE; DOBRA ORGANIZACJA PRACY WŁASNEJ; Typ wykształcenia: brak.
Streszczenie
Stanowisko: SPRZĄTAJĄCA
Opis:
Data rozpoczęcia pracy: 13/01/2014
Lokalizacja
Państwo: Polska Region : Zachodniopomorskie
Wynagrodzenie / Umowa
Minimalne wynagrodzenie: 1,680.00
Maksymalne wynagrodzenie: 1,680.00
Waluta wynagrodzenia: PLN
Podatek od wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: miesięczny
Liczba godzin w tygodniu: 40
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Dodatki
Zapewnienie zakwaterowania: Nie
Zapewnienie wyżywienia: Nie Koszty podróży: Nie
Wymagania
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Wymagane kwalifikacje zawodowe: Tak
Wymagane doświadczenie: Niewymagane
Pracodawca
Nazwa: ANKLAR SP. Z O.O.
Informacje: LISOWSKA KATARZYNA
Adres: Szczecin , 00000 Szczecin
Nr telefonu: 510012543
Email: k.lisowska@impel.pl
Zgłoszenia
Zgłoszenia: List
Termin składania podań: 24/01/2014
Inne informacje
Liczba stanowisk: 1 Data publikacji: 17/01/2014
Data ostatniej modyfikacji: 17/01/2014 Kod ISCO: 9132
Kod Nace: 81.21 Identyfikacja oferty pracy: 1624220
Krajowy nr ref.: 32620@StPr/14/0056

Kategorie ofert: Pracownicy przy pracach prostych w handlu i usługach. Typy ofert: Pełny etat.

Pomóż swoim przyjaciołom!

❤ Jeśli oferta Cię nie interesuje, PODZIELISZ się nią? Być może właśnie ktoś z Twoich znajomych szuka takiej pracy! Dziękujemy! ❤

UDOSTĘPNIENIE NA FACEBOOK-u! Kliknij tutaj!

Podobnie:

Komentarze