Czy zaproponujesz tą możliwość swoim przyjaciołom?

sty 15. 2014

"Technik mechanizacji rolnictwa" pracy

Pełny etat

UWAGA: Ta oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!

Komu się podobało... Tobie się podoba?

Zakres obowiązków: obsługa ciagnika w zestawie przyczepa, opryskiwacz; bieząca konserwacja; obsłóga wózka widłowego,; sortowanie i zbiór owoców;; Wymagane doświadczenie zawodowe: 0.00 - Technik mechanizacji rolnictwa*; Inne wymagania: wykształcenie rolnicze, mechanizacja rolnictwa; prawo jazdy kat. B i T oraz uprawnienia na przyczepe i opryskiwacz; mile widziane doświadczenie zawodowe; Typ wykształcenia: rolnicze.
Streszczenie
Stanowisko: Technik mechanizacji rolnictwa
Opis:
Data rozpoczęcia pracy: 01/03/2014
Lokalizacja
Państwo: Polska Region : Wielkopolskie
Wynagrodzenie / Umowa
Minimalne wynagrodzenie: 1,680.00
Waluta wynagrodzenia: PLN
Podatek od wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: miesięczny
Liczba godzin w tygodniu: 40
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Dodatki
Zapewnienie zakwaterowania: Nie
Zapewnienie wyżywienia: Nie Koszty podróży: Nie
Wymagania
Wymagane wykształcenie: Wykształcenie zawodowe / praktyki zawodowe
Wymagane kwalifikacje zawodowe: Nie
Wymagane doświadczenie: Niewymagane
Pracodawca
Nazwa: Gospodarstwo Sadownicze M. i R. Pinkowscy
Informacje: Pinkowska Małgorzata
Adres: Pobórka Wielka 22, 89340 Pobórka Wielka
Nr telefonu: 604 240 204
Zgłoszenia
Zgłoszenia: List
Termin składania podań: 14/02/2014
Inne informacje
Liczba stanowisk: 1 Data publikacji: 15/01/2014
Data ostatniej modyfikacji: 15/01/2014 Kod ISCO: 3115
Kod Nace: 01.19 Identyfikacja oferty pracy: 1621772
Krajowy nr ref.: 30190@StPr/14/0036

Kategorie ofert: Średni personel techniczny. Typy ofert: Pełny etat.

Pomóż swoim przyjaciołom!

❤ Jeśli oferta Cię nie interesuje, PODZIELISZ się nią? Być może właśnie ktoś z Twoich znajomych szuka takiej pracy! Dziękujemy! ❤

UDOSTĘPNIENIE NA FACEBOOK-u! Kliknij tutaj!

Podobnie:

Komentarze